APARTAMENT CARLA 2/5 OSóB (A):

Zoom

Apartament mieści obszerną sypialnię z jednym łóżkiem małżeńskim i jednym pojedynczym. W salonie z aneksem kuchennym ustawiona została kanapa, która może służyć za kolejne wygodne łóżko małżeńskie. W apartamencie jest telewizja satelitarna. Kuchnia wyposażona została w naczynia, talerze, podstawowe przybory kuchenne, lodówkę, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, przelewowy ekspres do kawy oraz ceramiczną płytę grzewczą. W łazience znajduje się obszerna wanna/prysznic, ZMYWARKĘ. PRALKA, Apartament posiada również taras (przydatny dla właścicieli zwierząt lub miłośników opalania).FREE WI-FI

Zobacz Apartament Mapa

APARTAMENT ELEONORA 2/4 OSOBY (B):

Zoom

Apartament mieści sypialnię z łóżkiem małżeńskim. W salonie z aneksem kuchennym ustawiona została kanapa, która może służyć za kolejne wygodne łóżko małżeńskie. W apartamencie jest telewizja satelitarna. Kuchnia wyposażona została w naczynia, talerze, podstawowe przybory kuchenne, lodówkę, zamrażarkę, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, przelewowy ekspres do kawy, ZMYWARKĘ oraz ceramiczną płytę grzewczą. W ŁAZIENCE ZNAJDUJE SIĘ PRYSZNIC Z HYDROMASAŻEM I PRALKA. Apartament posiada taras (przydatny dla właścicieli zwierząt lub miłośników opalania).

Zobacz Apartament Mapa


USŁUGI WLICZONE W CENĘ FREE WI-FI

 • TELEWIZJA SATELITARNA
 • BEZPŁATNE ŁĄCZE INTERNETOWE WI-FI
 • WODA I ENERGIA ELEKTRYCZNA A
 • NIEZALEŻNE OGRZEWANIE
 • SPRZĄTANIE KOŃCOWE
 • POŚCIEL I RĘCZNIKI
 • SZAFKA NA NARTY
 • ZEWNĘTRZNY PARKING
 • Oferowane przez nas ceny są przejrzyste i obejmują całość opłat za media i zużycie, sprzątanie końcowe oraz cotygodniową zmianę pościeli w przypadku pobytu powyżej tygodnia. NIE MA żADNYCH OPłAT DODATKOWYCH.

  PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NASZĄ WILLĘ

  Zoom

  Willa Florino, usytuowana na tle malowniczej panoramy Livigno, znajduje się w odległości 20 minut pieszo od centrum (5 min samochodem). DOKŁADNIE NAPRZECIWKO WILLI ZNAJDUJE SIĘ PRZYSTANEK BEZPŁATNEGO, REGULARNIE KURSUJĄCEGO AUTOBUSU (Linea Blue). W odległości 50 m działa niewielki, ale dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, oferujący towary w korzystnych cenach, a w odległości 150 m sklep mięsny. Naprzeciwko willi przebiega narciarska trasa biegowa. W willi, oddalonej od gwarnego centrum i nocnych lokali, znajdują się dwa umieszczone naprzeciwko siebie apartamenty. Apartamenty przeznaczone są dla jednej wieloosobowej rodziny lub dwóch mniejszych. Przy apartamentach znajdują się prywatne parkingi. W pobliżu znajdą Państwo również:
  restauracje, wypożyczalnie nart
  i szkółkę narciarską z trasą treningową (Amerikan).

  ElKaWeb Livigno tutti i diritti riservati - vietata la riproduzione anche parziale - Privacy - Informativa estesa cookie